Tenis dla dzieci - oferta

Oferta - Szkoła Tenisa Ziemnego


Oferta naszej Szkoły Tenisa Ziemnego to:

Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci


Szkółka dla Dzieci

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Od 4 latków, aż po grupy młodzieżowe. Szkolenie dla najmłodszych prowadzimy według zasad mini tenisa, programu PZT - Tenis10 powered by Wilson. Nasza metodyka przede wszystkim oparta jest na wieloletniej praktyce na kortach z różnymi grupami wiekowymi.

Szkółka dla Dzieci
Szkółka dla Dzieci


Treningi indywidualne

Treningi indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmujemy się nauką początkujących oraz doskonaleniem gry w tenisa na każdym poziomie zaawansowania i w każdym przedziale wiekowym. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym metodom treningowym osiągną Państwo szybkie efekty. Zapewniamy najwyższy standard opieki tenisowej dzięki której szkolimy profesjonalnych tenisistów.

Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci


Siłownia

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej siłowni. Siłownia wyposażona jest w nowy, markowy sprzęt przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję fizyczną, sprawność i zdrowie. Siłownia jest czynna przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do siłowni

Warunkiem korzystania z siłowni jest wykupienie miesięcznego abonamentu w kwocie 100 zł.
Miesięczny abonament upoważnia do korzystania z siłowni bez ograniczeń czasowych.Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sztuki walki

Prowadzimy treningi ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki dla dzieci. Zajęcia prowadzone są w małych grupach pod czujnym okiem instruktorów z wymaganymi uprawnieniami.Zajęcia Cardio Tenis

Oferujemy Państwu zajęcia z CARDIO TENISA. Jest to trening – aktywność która została opracowana w Stanach Zjednoczonych w 2005 roku i w Europie ciągle zdobywa coraz większe grono fanów. CARDIO TENIS przeznaczony jest dla osób w każdym wieku bez względu na ich poziom umiejętności tenisowych czy kondycyjnych. CARDIO TENIS mogą uprawiać wszyscy, nawet osoby, które nigdy nie trzymały rakiety w ręku i chciałyby skosztować odrobinę tenisa w trochę innym wydaniu. Zajęcia te są połączeniem ćwiczeń aerobowych i elementów tenisa ziemnego


CARDIO TENIS to zajęcia tenisowe prowadzone w formie fitness. Podczas zajęć, dzięki szybkiemu tempu ćwiczeń i gier, uczestnicy poprawiają swoją kondycję fizyczną - spalają kalorie i świetnie bawią się w motywującym do wysiłku otoczeniu. Zajęcia prowadzone są w grupach do 10 osób przy rytmicznej muzyce, a także z monitorowaniem pulsu.

CARDIO TENIS to:

 • event_note   Trening na 3 poziomach pulsu
 • event_note   Alternatywny trening aerobowy
 • event_note   Spalanie kalorii
 • event_note   Trening z elementami tenisa
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci


Trening CARDIO TENIS można podzielić na 3 fazy:

 • Rozgrzewka - trwa od 5 do 10 minut i przygotowuje nasz organizm do bardziej intensywnych ćwiczeń fizycznych.
 • Intensywne ćwiczenia cardio - trwające od 30 do 50 minut. Podczas tej fazy jesteśmy poddawani krótkim, intensywnym oraz częstym seriom ćwiczeń, których celem jest utrzymanie bicia naszego serca na poziomie ćwiczeń aerobowych. Dzięki temu spalamy o wiele szybciej tłuszcz oraz wzmacniamy nasze serce.
 • Wyciszenie – trwa od 5 do 10 minut i jest to ostatnia faza, podczas której doprowadzamy organizm do pełnego relaksu i odprężenia poprzez zestawy ćwiczeń rozciągających i oddechowych.

Czas trwania treningu - maksymalnie 60 minut.

Do treningów CARDIO TENISA zapewniamy sprzęt (rakiety tenisowe, drabinki koordynacyjne, taśmy do ćwiczeń, hantelki, piłki lekarskie, skakanki itp).Kawiarnia

W wolnej chwili mogą Państwo odwiedzić naszą kawiarenkę, w której napijecie się świeżo parzonej kawy i zjecie pyszne ciasto. Kawiarenką zarządza przeurocza Pani Justyna, która zawsze zadba o cudowny klimat w tym miejscu.

Tenis dla dzieci
Tenis dla dzieci


Serwis rakiet

Zadbamy o Twój sprzęt w profesjonalny sposób. Oferujemy wymianę naciągu rakiety tenisowej przy użyciu najlepszych maszyn do naciągania rakiet. Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego naciągu oraz zapewnimy najwyższą jakość usług. W ofercie naszego serwisu posiadamy naciągi wielu renomowanych marek m.in.:

 •    Babolat,
 •    Luxilon,
 •    Prince,
 •    Wilson,
 •    Head,
 •    Volk,
 •    i wiele innych.

Serwis rakietowy to nie tylko naciąganie rakiet tenisowych, ale także wymiana owijek, dopasowanie wibrastopów. Dzięki naszej wiedzy pomożemy Państwu dobrać kompleksowo sprzęt tenisowy od rakiety tenisowej, naciągu aż po odzież i obuwie.

Tenis dla dzieci - aktualności


Aktualności

Szkoła Tenisa

Ziemnego

Aktualności

Tenis dla dzieci - cennik usług


Cennik

Szkoła Tenisa

Ziemnego

Cennik