Tenis dla dzieci - aktualności

Aktualności - Szkoła Tenisa Ziemnego10 sierpnia 2019 r.

Nabór dzieci do szkółki

Informujemy, że rozpoczęliśmy nabór dzieci do szkółki tenisa ziemnego dla początkujących. Do nowo tworzącej się grupy będą przyjmowane dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia treningowe prowadzone będą w formie zabawy pod nadzorem szkoleniowców z odpowiednimi uprawnieniami. Szkółka z zajęciami dla początkujących dzieci ruszy już we wrześniu br.

Szczegółowe informacje i zapisy - Daniel Szurma:

 • tel. 570-135-342
 • e-mail: kontakt@tenisdladzieci.com.pl
Zapisy do szkółki tenisa ziemnego

9 sierpnia 2019 r.

Udostępniamy naszą siłownię

Informujemy, że z dniem 01 września br. udostępniamy naszą siłownie dla szerszego grona. Siłownia będzie służyła wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swoją kondycje fizyczną. Siłownia będzie czynna przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu. Warunkiem korzystania z siłowni jest wykupienie miesięcznego abonamentu w kwocie 100 zł. Miesięczny Abonament upoważnia do korzystania z siłowni bez ograniczeń czasowych.

Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje i zapisy - Daniel Szurma:

 • tel. 570-135-342
 • e-mail: kontakt@tenisdladzieci.com.pl
Zajęcia na siłowni
Zajęcia na siłowni

8 sierpnia 2019 r.

Zajęcia ogólnorozwojowe

Informujemy, że z dniem 01 września br. rozpoczynamy treningi ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki dla dzieci.

Szczegółowe informacje i zapisy - Daniel Szurma:

 • tel. 570-135-342
 • e-mail: kontakt@tenisdladzieci.com.pl
Zajęcia ogólnorozwojowe

5 sierpnia 2019 r.

Zakończenie Letniego Obozu Tenisowego w Żywcu

Letni obóz w Żywcu
Letni obóz w Żywcu

W dniach od 27 lipca do 5 sierpnia br. zorganizowaliśmy Letni Obóz Tenisowy w Żywcu. Obóz odbył się w ośrodku „TENIS PARK ŻYWIEC” i przeznaczony był dla dzieci w wieku od 6 do 17 lat z naszej Szkoły Tenisa Ziemnego oraz dla innych dzieci z naszych okolic zainteresowanych grą w tenisa. Dla dzieci biorących udział w obozie zagwarantowaliśmy:

 • Opiekę wykwalifikowanych trenerów i instruktorów.
 • Podział na grupy szkoleniowe pod względem wieku i zaawansowania.
 • Opiekę - 24 godziny na dobę.
letni obóz w Żywcu

Letni Obóz Tenisowy dla dzieci to nie tylko zajęcia szkoleniowe na korcie z wykwalifikowanymi trenerami ale również czas wakacyjnej rozrywki i zabawy. Nasze dzieci jeździły na basen, do wesołego miasteczka, strzelały z łuku, grały w piłkarzyki, brały udział w rozgrywkach sportowych takich jak piłka nożna i ping-pong. Czas wakacyjnego obozu minął bardzo szybko, pozostały po nim miłe wspomnienia, a my już myślimy o jego zorganizowaniu w roku przyszłym.

Zajęcia szkoleniowe na kortach:

Nasza rozrywka:

Wakacyjne wspomnienia:


15 maja 2019 r.

Pierwsze zajęcia na siłowni

Kilka dni temu przyjechał nowiutki i markowy sprzęt do naszej siłowni. Po jego montażu odbywały się w siłowni pierwsze zajęcia ogólnorozwojowe. Zostały one przeprowadzone dla dzieci z naszej Szkoły Tenisa Ziemnego. Udostępnienie siłowni dla szerszego grona planowane jest od września br.

Zajęcia na siłowni
Zajęcia na siłowni

5 kwietnia 2019 r.
Treningi cardio

Ruszamy z zajęciami CARDIO TENNIS

Już od przyszłego tygodnia zapraszamy na zajęcia. Zapraszamy każdego kto chce zacząć grać i spalić więcej kalorii. Zajęcia prowadzimy:
 • w każdy wtorek - od godziny 19.30 do godziny 20.30
 • w każdy czwartek - od godziny 18.30-19.30

Krótkie przypomnienie co to jest:
 • CARDIO TENNIS to zajęcia tenisowe prowadzone w formie fitness podczas, których poprawia się kondycja fizyczna i spalane są kalorie.
 • Zajęcia prowadzone są w grupach do 10 osób przy rytmicznej muzyce, a także monitorowaniem pulsu.
 • Przeznaczone są one dla osób w każdym wieku bez względu na ich poziom umiejętności tenisowych czy kondycyjnych.

Zapewniamy sprzęt tenisowy, rakiety, piłki, pomoce trenerskie.
Łamiemy stereotypy. Jeśli potrzebujecie więcej informacji prosimy o kontakt.
 • Daniel Szurma tel. 570 135 342
 • Monika Przybył tel. 698 698 226

5 kwietnia 2019 r.
Uruchomienie naszej strony internetowej

Uruchomienie naszej strony internetowej

Z przyjemnością informujemy, że od dnia dzisiejszego możemy zaprezentować w internecie naszą nową stronę internetową. Na stronie umieściliśmy wszystkie niezbędne informacje związane z działalnością Szkoły Tenisa Ziemnego – Daniel Szurma. W dziale Aktualności będziemy informować Was o wszystkich dla nas ważnych wydarzenia nadchodzących oraz tych które już miały miejsce. Strona została wykonana w technologii umożliwiającej korzystanie z niej na komputerach stacjonarnych oraz na wszelkich urządzeniach mobilnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z informacjami sukcesywnie zamieszczanymi na naszej stronie.

6 marca 2019 r.
Sukces Julii Hoffmann

Sukces Julii Hoffmann

Na kortach należących do KT Szczawno Zdrój rozegrano turniej WTK Skrzatów. Nasza wychowanka i podopieczna Julia Hoffmann, reprezentująca klub WKT Atri Wałbrzych, zajęła w turnieju WTK Skrzatów pierwsze miejsce. Jest to kolejny sukces naszej zawodniczki. Julia w drodze do finału grała walecznie i nie oddała żadnego seta. Wyraźnie pokonała inne uczestniczki turnieju. Gratulacje
4 marca 2019 r.
Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików w grze podwójnej.

Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików w grze podwójnej.

Turniej został rozegrany na kortach w Szczawnie Zdroju w dniach od 2 do 4 marca 2019. Halowe Mistrzostwo Województwa Młodzików w grze podwójnej do lat 14. przyniosło dla naszej podopiecznej Kornelii Ejsmont wicemistrzostwo. Kornelia jako zawodniczka WKT Atri Wałbrzych zanotowała znakomity występ i pokonała tenisistki z wiodących klubów województwa dolnośląskiego, takich jak: KKT Wrocław i SKF KT Szczawno Zdrój.